Gizlilik Bildirimi

Ç.Ü. Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi resmî web sitesi kullanıcılarına dönük gizlilik bildirimi, aşağıda verilen metin çerçevesinde şu şekilde tanımlanmıştır:

ISC web sitesi üzerinden sunulan kurumsal içeriğe erişim sağlayan, e-posta ya da haber bültenleri aracılığı ile mesaj ileten ve online hizmet alanlarına kayıt olarak siteyi kullanan kullanıcıların erişim/ziyaret bilgileri ile bu esnada kullandıkları giriş bilgileri kayıt altına alınır. ISC resmi web sitesinin kullanımı esnasında toplanan bu temel bilgiler kullanıcının internet etkinliklerinin izlenmesi için değil sadece site trafiğinin izlenerek içeriğin geliştirilmesi için kullanılır.

ISC zaman zaman ortaya çıkabilecek yeni ve beklenmedik kullanımlar için gizlilik bildiriminde duyurmadan ziyaretçilerin erişim bilgilerini farklı şekillerde de kullanabilir ve/veya kayıt günlüklerini genişletebilir. Ancak uygulamaya konulan tüm yenilikler ile yayın politikasına yansıtılan değişiklikler takip eden dönemde bu sayfada yer alan bildirime eklenerek yayınlanır. Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezine (ISC) iso@cu.edu.tr e-postası üzerinden ya da +90 (322) 338 7289 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz.