Yasal Uyarılar

Ç.Ü. Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi resmî web sitesinin kullanımına dönük yasal uyarılar, aşağıda verilen metin çerçevesinde şu şekilde yapılmıştır:

Bu resmi web sitesi Çukurova Üniversitesi Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezine (ISC) aittir. Site ve içeriği hakkında herhangi bir sorunuz varsa öncelikle iso@cu.edu.tr e-postası üzerinden ya da +90 (322) 338 7289 numaralı telefon aracılığı ile irtibata geçiniz. Lütfen iso.cu.edu.tr alan adı (url) üzerinden erişilen içeriğe ilişkin aşağıdaki feragatnameyi okuyunuz.

ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi resmî web sitesi ve sitede yer alan görsel içerik Bahadır Çapar tarafından tasarlanmıştır. Bu sitede bulunan tüm içerik başta Çukurova Üniversitesi tüzel kişiliği olmak üzere ISCnin mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasaları tarafından korunmaktadır. Site alan adı (url) ve sayfa adresleri internette paylaşılabilir, ancak site içeriğinin izin alınmaksızın kopyalanması ve haricen kullanılması yasal değildir.

ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezi, site içeriği ile bu siteye erişim sağlayan kullanıcılara profesyonel danışmanlık sağlamış olmaz ve böyle bir amaçla içerik yayınlamaz. Bu sitenin sayfa ve belgeliklerinde erişime sunulan tüm içerik "olduğu gibi" herhangi bir iş ve oluşun -doğrudan ya da dolaylı şekilde- garantisini vermeksizin sağlanır.

ISC Uluslararası Öğrenci Koordinasyon Merkezinin, iso.cu.edu.tr adresinde yayınlanan ve üçüncü şahıslar tarafından sağlanmış içeriklerin bağlı olduğu web sitelerinde yayınlanan harici bildirimlerde herhangi bir tasarrufu ve sorumluluğu yoktur. Dolayısı ile ISC ne olursa olsun yayınladığı web içeriğine erişimden kaynaklanacak doğrudan ya da dolaylı maddi ve manevi zararlardan da sorumlu olmayacaktır. Kullanıcılar eriştikleri sayfaların ve içeriklerin güvenilirliği konusunda kendi kararlarını kendileri vermek durumundadır.